Aquarion - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Aquarion

Aquarion
Aquarion Alkali Su Makinesi (Su filtre Cihazı)

Özel filtre sistemi ile alkali su iyonizeri.

Aquarion ürünü, iyonlaştırılmış, oksijeni zengin, yoğun metal ve toksinden arıtılmış suyu üreten çok güçlü bir arıtma cihazıdır. Cihaz üzerinde asit ve alkalin seviyesini kendi kendinize ayarlayabilir ve böylece cihazı farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. İyonlaştırılmış alkali su bir antioksidandır ve alkali etkileri sayesinde vücudumuza faydaları vardır.

Alkali su sağlığı korumada bir anahtar role sahiptir. Böylece su sadece önemli bir ham madde değil aynı zamanda da çok hassas kurulu denge sisteminin de anahtarı olma etkisine sahiptir. İyonlaştırılmış alkali suyun etkileri:
Besinlerin emilimine yardım eder, metabolizma tarafından üretilen serbest radikalleri yok eder ve vücut dışına atar. Ayrıca vücut sıcaklığının dengede tutulmasına yardımcı olur, hayati organlarımızı korur ve hücrelerimizin elektron ve proton seviyelerini düzenler.
Bu cihaz, suyu pek çok kez süzerek iyonlaştırılmış suyu üretir, klorunu alır ve böylece çeşme suyunun içerisindeki elektriği ayrıştırır. Suyun içerisindeki elektriğin ayrıştırıcı gücüyle, PH değeri değişmiş, alkali ve asidik su elde ederiz. Çoğu besin katkı maddeleri ve belli ilaçlar vücudun PH değerini daha asidik hale getirir. İdeal olarak vücudumuz yeterli alkalik stoklara sahipse, vücudumuz bunu telafi edebilir, eğer değilse bu vücudumuzu uzun bir süreç içerisinde aksi bir şekilde etkileyebilir ve bu da birçok sağlık probleminin doğmasıyla
sonuçlanabilir.

Alkali iyonlaştırılmış su, vücudu mükemmel bir şekilde alkalileştirir ve vücudun asit/baz dengesinin sağlıklı bir şekilde korunmasına yardım eder. Alkali suda negatif yük egemendir. (1 su iyonu, 1 oksijen, 1 hidrojen atomu içerir). Bu yüzden mükemmel bir antioksidan etkisine sahiptir. İyonlaştırılmış asidik su, cildimiz için birçok faydalı etkiye sahiptir.
Ayaklarında ve tırnaklarında mantardan rahatsızlık duyan kişilere uygulanarak iyi sonuçlar alınabilir. Tıkalı burunların açılmasına ve polen alerjisinden kaynaklanan mukus zarı tahrişine karşı önemli ölçüde faydalı olabilir. Bayanlarda genital bölge temizliği için mükemmel bir üründür.

DİKKAT!
Pozitif elektrotların üzerine çökmüş olan negatif yüklü maddelerin (klor, nitrit iyonları) iyonlaştırılma işlemi sırasında iyonlaştırılmış asidik su, tüketim için uygun değildir. Bu negatif iyonlar vücut için tehlikeli olabilir.

Vücutta iyonlaştırılmış suyun kullanımı da benzersizdir normal suyun içinde bir küme 12-18 su molekülünden oluşur, aksine, iyonlaştırılmış su 6 su molekülünden oluşur. Bu küçük cihaz, su küme yapısını iyonlaştırma esnasında kendini yenilerken suyun hücrelerin içerisine daha çabuk ulaşmasını sağlar.
Suyun hidrat özelliğini neredeyse 6 kez arttırabilir.

İyonlaştırılmış suyun kullanımı esnasında bir deniz kenarına veya şelaleye benzeyen orta dolulukta negatif iyonlar oluşur. Bunlar vücut üzerine sarf ettiği faydalı etkileriyle de çok iyi bilinirler.

Böyle zamanlarda bizim doğal savunma sistemimiz aktifleşir ve güçlenir böylece daha az hastalanırız veya zaten var olan kondisyonumuz maksimum seviyeye ulaşacak şekilde sonuç verir.

Aquarion Alkali Su Makinesi (Su filtre Cihazı)
Özel filtre sistemi ile alkali su iyonizeri.


Aquarion Su Ionizer ve Filtre

Açıklama:
Cihaz Aquarion
iyonize üreten bir yüksek-enerjili su filtreleme cihazı, oksijen açısından zengin, ağır metal ve toksin içermeyen sudur.Asitlik veya bazlık bireysel bazda ayarlanabilir. Bu farklı amaçlar için kullanılabilir. Iyonize alkali su bir antioksidan ve nedeniyle bazikleştirici etkisi vücudumuz için çeşitli faydalar sağlayabilir. Asidik su harici kullanım içindir.

Araştırma iyonize alkali su, gövdeden, serbest radikallerin temizlenmesi yararlı olan bir anti-oksidan olduğunu göstermektedir. Serbest radikaller serbest radikaller haline sırayla onları neden diğer atomlardan elektron çalmak eşleşmemiş elektronların kararsız atomlar vardır. (Denilen oksidasyon) serbest radikallerin bu zincir reaksiyonu ile hücre hasarı nedeni yaşlanma kök nedeni olarak birçok bilim adamı arasında itimat kazanıyor.

Gıdalar, gıda katkı maddeleri ve ilaçlar, asidik karşı vücudun pH dengesini kayabilecek şekilde iyonize alkali su, aynı zamanda, sağlıklı bir metabolik asit-baz dengesinin yenilenmesi de yararlı olabilir.

İyonize asidik su harici topikal uygulama için faydalı olabilir. Bu sağlıklı bir cilt desteklemek ve yabancı maddelerin serbest gözenekleri tutabilirsiniz. Yürüyerek ve tırnak mantar karşı kullanılan ve Japonya'da yara ve yanıklara karşı bazı etkisi için kullanılır olmuştur.
 
Su molekülleri 12-18 ya da daha çok tek tek oluşturucu moleküllerin ortalama kümeler halinde birarada yapışma eğiliminde olmaktadırlar. Iyonize su genellikle yaklaşık 6 molekülleri, ortalama küçük kümeler oluşturma eğilimi gösterir.Küçük küme hücresel absorpsiyonu artırmak ve su nemlendirici etkisi artmasını sağlayabilir.

Anahtar Kelimeler: Aquarion, Calivita, su filtresi, su Ionizer

İçeriğe dön