Paraprotex - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Paraprotex

Paraprotex
100 tablet

ParaProteX İçindekiler/tablet:
Barberry 50.0 mg
Mürüsafi reçinesi 50.0 mg
Karanfil yağı 50.0 mg
Kara ceviz 37.5 mg
Ceviz 37.5 mg
Greyfurt 25.0 mg
Sarımsak 12.5 mg

Kullanım şekli:
Günde 3x1-2 tablet.
PRX

Parazitler – haşaratlar, bakteri, mantar, virüsler – devamlı çevremizde bulunmaktalar.
Bunlardan bazıları faydalı olduğu gibi bazıları da vücut için zararlıdır. Uzun süre farkedilmeden vücudumuza zarar verirler fakat biz ancak rahatsızlandığımızda bunların farkına varırız. PRX’in asıl bileşenleri, günlük karşılaştığımız parazitlere karşı etkili koruma sağlayan ve günümüzde bilinen ilaçların yapılarında kullanılan şifalı bitkilerdir.

Barberry
Dezenfektan özelliklere sahiptir.

Karanfil yağı
Aktif içeriği olan eugenol çok güçlü bir antioksidandır. Aktif içeriklerinden biri olan junglan da parazitlere karşı önemli bir koruyucudur.

Greyfurt çekirdeği
Oldukça güçlü bir antiseptik özelliği vardır, en inanılmaz olanı da iyi huylu bağırsak bakterisine karşı hoşgörülü olmasıdır.

Sarımsak
Vitamin ve mineral bakımından zengin olan bu bileşim, vücut için çok faydalıdır. Bağırsaklarda yaşayan parazitlere karşı yüzyıllardır ilaç yapımında kullanılmıştır. PRX’in içeriğinde bulunan aktif maddeler sayesinde, sindirim sistemi üzerinde canlandırıcı etkiye sahip olduğu gibi, vücuttaki toksinlerin temizlenmesinde de harika bir destek olmaktadır.

Mürrüsafi reçinesi
Bağışıklık sistemini güçlendirir, karaciğeri toksik etkilere karşı korur ve düzenli çalışmasına yardım eder. Potasyum, sodyum, silisyum, çinko yönünden zengindir ve içerdiği klor vücuttaki atık maddeleri temizler.

DİKKAT!
• Şifalı bitkiler, tıbbi tedavi veya konsültasyonun yerini alamaz!
• Bu ürünü kullanmadan önce bağırsaklarınızda kurt veya vücudunuzda herhangi bir parazit varlığını farkettiğiniz anda kesinlikle doktorunuza başvurunuz!

Paraprotex - Gıda takviyesi
Türkiye'de isim - P
RX

Açıklama:
Parazitler - solucanlar, bakteriler, mantarlar, virüsler - çevremizde sürekli mevcuttur. Başkalarının bizim vücut için zararlı olabilir Bazıları yararlı (örneğin bakteri) vardır. Onlar uzun bir süre farkedilmeden gitmek ve biz bir şey fark zaman, zaten bir sorun var olabilir. Paraprotex rahatsızlıkları bir dizi neden parazitlere karşı etkili bir yardım sunabilir.

Özelliklerini güçlendirmek, bağışıklık sistemini göstermiştir doğada çeşitli aromatik otlar, yağlar ve meyve vardır. Bu tür maddeler, istenmeyen parazitlere karşı vücudu korunmasında yararlı olabilir.

Rangoon Creeper Hindistan'a yerli çiçekli bir bitkidir. Meyvesi ve tohumları uzun antiseptik ve antihelmintik (antiparaziter) özelliklerine geleneksel doğu tıbbında kullanılmaktadır.

Wormseed Aztekler ve Mayalar hem bağırsak solucanları (adını) çıkarmak için kullanılan, Orta ve Güney Amerika için bir yıllık çiçekli bitkidir. Wormseed aynı zamanda mantara karşı sahip olduğu gösterilmiştir ve anti-inflamatuar özelliklere sahip olan.

Barberry içindeki aktif madde, bir antibiyotik özellikler göstermiş ve zararlı bakterilerin gelişimini önlemek için yardımcı olabilir alkaloid berberin, bir.

Bir Ortadoğu çalı Commifora myrrha reçine myrrh olduğunu. Bu dolaşımını artırmak için bir tonik olarak eski çağlardan beri kullanılmaktadır, ve yararlı bir karaciğer ve dalak etkilediği düşünüldü. Modern farmakoloji, sakız genellikle antiseptik özellikleri için ağız çalkalama suları ve diş macunu kullanılır.

Aromatik baharat Karanfil gelen yağ eugenol, antihelmintik göstermiştir bir madde, antiseptik ve ağrı kesici özellikleri içerir. Karanfil de bağırsak işleyişini ve düzgün ortadan kaldırılmasına destek yardımcı göstergeler vardır.

Güney Amerika ağacı Pau d'Arco kabuğu 20 aktif bileşik içerir ve bazı testler, bu bileşiklerin bazıları antibiyotik ve anti-fungal etkiye sahip olabileceğini göstermiştir.

Vitamin ve mineral açısından çok zengin, Sarımsak aynı zamanda güçlü antimikrobiyal özellikler göstermiştir. Popüler tıpta, muhtemelen bağırsaklarında yaşayan parazitlere karşı yüzyıllardır uygulanan olmuştur.

greyfurt çekirdeği
Bu son derece güçlü bir antiseptik ajan; ancak çevreye zarar vermez. Ve inanılmaz, o dostu bağırsak bakteri hafiftir.

Paraprotex
nedeniyle ingridientlerle yanı sıra sindirim üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, ve rejimleri detoksifiye etmek için mükemmel bir ek olabilir.

Endikasyonları:

Paraprotex
bileşenleri yardımcı olmaktadır:
- Hard-iyileşmek deri lezyonları,
- Parazitler, yara enfeksiyonlarına neden bakterileri yok: Staphylococcus (irinli çıban)
- Streptokoklar (kızamık, bademcik iltihabı)
- Nekrotizan yer (gut, diyabet)
- Genito enfeksiyonlarına neden olan mikroorganizmalar - üriner,
- Parazitleri, gastrointestinal sistem (gut ve karaciğer ve Helicobakter, dizanteri, kolera) Destroys
- Bakteri ve mantarlar, Giardia, solucanlar, tenya ve diğer
- Virüsü (300) ve mantar (100) birçok çeşidi ortadan kaldırır.

DİKKAT!
Eğer herhangi bir ek çekmeden önce uzman bir tıp doktoru ile görüşmelidir.
Bu ürün sadece yetişkinler içindir, ve gebelik veya emzirme döneminde alınmamalıdır. Otlar uygun tıbbi tedavinin yerine değildir.
Parazitlere bağlı sağlık sorunları durumunda, derhal doktorunuzu ziyaret edin!Önerilen günlük alım miktarı aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli bir diyette yerini tutamaz. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Anahtar Kelimeler: paraprotex, Calivita, arıtma, direnç, anti-inflamatuar, antiseptik, deri lezyonları, egzama, parazitler, nekroz, bakteriler, virüsler, mantarlar savaşır.

Paraprotex - davetsiz misafirlere karşı Yardım

Eğer birkaç milyon parazitleri her gün karşılaşabileceğiniz biliyor muydunuz? Nasıl onlara karşı kendinizi koruyorsunuz? Ellerinizi yıkayarak ya da sık sık oda havalandırma tarafından? Biz insan bağışıklık sisteminin daha yılın diğer zamanlarında kışın zayıflamış olduğunu düşünüyorum eğilimindedir ama biz vücudumuzun farklı bakteri, virüs ve mantarlar tüm yıl boyunca saldırıya maruz olduğu unutulmamalıdır. Bizimle ortak yaşam içinde mikroorganizmalar olmasına rağmen orada bizim sağlığına kesinlikle zararlı olabilecek bazı ve dolayısıyla onlara karşı kendimizi korumak için mantıklı.

Piyasada bizim formül paraprotex lansmanı uzun araştırma ile başlar, ve onun gelişimine beri sürekli şirketimizin en başarılı ürünlerden biri olmuştur tesadüf değildir.

Paraprotex oluşturarak, bizim amacımız aşikâr eden parazitlere karşı koruma gövdesinin bir günlük olarak temas edebilir yardımcı oldu.
Aktif maddeler arasında greyfurt tohumu yağı, sarımsak, ceviz, karanfil gibi gibi tanınmış bileşenleri vardır, biz de örnek Rangoon creeper yıllardır başarıyla binlerce uzun geleneksel tıpta kullanılan bu tür yararlı otlar, ilave ederken, mür, sarıçalı gibi Pau d'Arco.
Bize kısaca bu maddeler tek tek bizim formül başarısına nasıl katkıda bakalım.
Onlar da yapraklarının üzerinden macun şifa yaparken rangoon sarmaşık, özellikle viral mevsim geleneksel tıpta kullanılan Hindistan, yerli bir bitkidir.

Ortak ceviz süre nedeniyle iyot içeriği güçlü bir antioksidan olarak davranır Karanfil, parazitlere karşı koruma yardımcı olabilir. Buna ek olarak, önceki mideyi güçlendirir ve geleneksel tıp alanında, aynı zamanda iç temizliği için kullanılır.

Ayrıca, güçlü bir temizleyici olduğu diğer bitkisel madde, bu aileler bağırsak bakterileri zarar veremez ki başka avantajı da, greyfurt tohumu, daha doğrusu bunun yağıdır.

Pau d'Arco, vitamin ve minerallerin önemli miktarda içerir. Geleneksel tıpta esas olarak, viral mevsim kullanılır ve aynı zamanda mantar ortamlarda vücudun korunmasına yardım edebilir.

Amberbaris bakteriyel ortamlarda vücut direncini yardımcı olabilir temizleyici etkiye sahiptir. Meyvesi C vitamini, ve farklı eser elementler ve mineraller içerir gibi bağışıklık sistemini güçlendirir.

Mür, potasyum, sodyum, silikon, çinko ve klor açısından zengindir ve vücuttan atık ürünleri ortadan kaldırmak için yardımcı olabilir. Bu korur ve karaciğerin çalışmasına yardımcı olur ve bizim sindirim sistemini güçlendirmek olabilir.

En eski el yazmaları Bazı iyi bir durumda kendi sağlık kalmak yardımcı Mısırlı askerler tarafından sarımsak kullanımı bakın. Bağışıklık sistemini uyaran bir antioksidan ve aynı zamanda mantar ve bakteriyel ortamlarda bizim sağlığını korumaya yardımcı olabilir gibi, vücudu arındırmak yardımcı olmak için mükemmel bir seçimdir. Onlar yüzünden antibiyotik etkisi vardır onun ana aktif bileşen allisin'in, için, soğuk algınlığı vardı bizim dedesi bazıları başarılı bir şekilde uyguladık. Onun tüketimi sindirimi uyarır ve kan damarı duvarları kolesterol bağlılık derecesini azaltır.

Ben zaten yukarıda bahsedilen, tanınmış maddeler sadece biri üzerine inşa edilmiştir piyasada bazı ürünleri gördük eminim. Ama neden benzersiz bir kombinasyonu, bir tablet her şeyi bulabileceği bir ürün üzerinde onları seçsin? 


BİLGİLER - Eğer Paraprotex Polonya'da da mevcut olduğunu biliyor muydunuz? - BİLGİLER


Kısa sürede ürün paraprotex deneyin, ve bizim besin takviyesi ev çare tedavi sabit bir parçası haline göreceksiniz.

UYARI!

Formülü alarak tıbbi muayene ve konsültasyon için hiçbir yedek olabilir. Eğer bağırsak kurtlarını veya diğer parazitlerin varlığını fark ederseniz, hemen doktora başvurun.

İçeriğe dön