Doğal ürünler - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Doğal ürünler

CaliVita® = Kalite

Son zamanlarda, defalarca yetkilileri belirsiz menşei ve kalitesi diyet takviyeleri tehlikelerine dikkati çekmişlerdir. Böylece çok daha dikkatli olmalı ve güvenilir bir kaynaktan kaynaklanan yalnızca kontrollü ürünlerini satın almanız gerekir.

CaliVita® şimdi daha 20 yıldır diyet takviyesi pazarı bir belirleyici faktör olmuştur. Bu dönemde, hem sanayi ve piyasa koşulları çeşitli değişikliklere uğradı, ama var her olumsuz etkisine rağmen - daha sıkı düzenlemeler veya derinleşen ekonomik kriz ya da - bizim inanç kalmak olabilir, çünkü biz, hiçbirşeyden kalitesi geri kesmek asla ayaklarınızın üzerinde size mükemmel kaliteyi sunuyoruz sadece. Bu sayesinde, memnun müşteri yüzbinlerce günlük bazda ürünlerimizi tüketmek.

Ürün kalitesi CaliVita şirket ne demek?


Bu teknolojik olarak mümkün değilse, biz doğal hammaddeler kullanılarak tercih. Buna ek olarak, amacımız uygulamak ve daha fazla expansively organik tarım bitki aktif maddeler kullanmaktır.

Bitki ekstrelerinin durumda, mümkün olduğu kadar büyük miktarlarda, faydalı maddelerin eklenmesi aramak ki, yüksek aktif madde oranına sahip olanlar tercih etmektedir.

Ayrıca, ürünlerde uygulanan bileşenlerin kalitesi ve miktarı kesinlikle profesyonel ve yasal düzenlemeler karşılamak ve daha iyi emilmesini sahip olarak ürün geliştirme sırasında biz, organik kimyasal formların kullanımı için ekstra dikkat.

Bizim formüllerinin bileşimini geliştirirken, onların sinerjik katsayısı sağlamak için etkili miktarlarda hem de çok-bileşenli formüller halinde aktif bileşen içerecek şekilde ekstra dikkat.

Bizim için, up-to-date bileşimi sadece eğilimleri toplantı değil demektir, ama biz gerçekten de tüketicilerin beklentilerini izleyin. Her gelişme bir tüketici ya da ağının bir üyesi olarak, ya size uzun vadede memnun olacak gerçekten etkili bir ürün sunmak için derinlemesine bir bilimsel arka plan çalışmasından önce gelmelidir.

Ürünlerimizin üretim GMP sıkı kalite kuralları ve kalite kontrol (Good Manufacturing Practice) göre gerçekleşir. Ayrıca, sürekli kontrol ve FDA (ABD Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından periyodik, düzenli muayene de garantilidir.

Yukarıdakilere ek olarak, CaliVita® ürünlerin lisans birçok ülkede denetim bağlıdır. Dahası, biz de Avrupalı ​​merkezinde kalite kontrolü büyük önem veriyoruz.

Biz fikirleri, gözlemleri ve müşterilerimizin ve üyelerinin taleplerine açık, bu yüzden birlikte firmamızın başarısını artırabilir.

Kaynak: Calivita sitesi

Polinesian Noni Suyu
Gıda takviyesi
   

Açıklama:
Medeniyet mutlu etkileri neredeyse hiç iz bırakmış Earth üzerinde uzaktan yerler vardır. Yerliler hala köklü toplumların vatandaşların daha doğanın değişkenliğinizden daha fazla maruz olan Polinezyası vardır CaliVita en Noni ürünleri, dengeli olsun.

Noni (Morinda citrifolia) Polinezya, Malezya, Avustralya ve Güney-Doğu Asya yerli eşsiz bir bitkidir. Bu 10 metre maksimum boyut up aralıkları ve yararlı mikro besinler ve fitokimyasallar bakımından çok zengin bir dikdörtgen yeşil meyve verir.

Noni meyvesinin 18 nitelikli aminoasitler dahil olmak üzere tüm amino asitler, farklı türde, hem de B vitaminleri tam bir spektrumunu içerir. Zengin C vitamini, beta-karoten, proanthocyanadin ve anthocyanadin gibi çeşitli mükemmel bir anti-oksidanlar olduğu aynı zamanda. Kalsiyum, magnezyum, potasyum, demir, manganez ve sodyum da dahil olmak üzere pek çok önemli mineraller içerir. Noni çözülebilir diyet lifi pektin iyi bir kaynak olduğunu ve linoleik asit, yararlı Omega-6 yağ asidi içerir.

Kenara tüm bu faydalı besinlerden, Noni de proxeronin adlandırılan önemli bir molekülü içerir. Karaciğer araştırmalar, bir alkaloid destek yardımcı bir rol oynar ve enzimler ve hormonlar da dahil olmak üzere, çeşitli metabolik işlemleri, dahil olan protein yapılarını korumak için xeronin üretir proxeronin kullanır. Bizim gövde normal diyet yoluyla proxeronin belirli bir miktarda alır, ama Noni'nin içinde son derece zengindir.

Yaklaşık 150 farklı besin Noni meyve olarak tespit edilmiştir, bu Noni gibi popüler bir besin takviyesi olmuştur neden görmek zor değildir.

Endikasyonları:

- Gövde, nekahat, yorgunluk durumları Güçlendirilmesi
- Depresyon, sık ruh hali
- Migren, uykusuzluk, zihinsel ayrışma
- Çeşitli kökenlerden Ağrı (. Diğerleri arasında baş ağrısı, adet)
- Zayıflamış bağışıklık, alerji

doz:

Günde 2 yemek kaşığı suyu alın, ya da yönlendirilmiş gibi.


DİKKAT!
Önerilen günlük alım miktarı aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli bir diyette yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

depolama:
Bir kez buzdolabında, mağazasını açtı.

Anahtar Kelimeler: Calivita noni, Polinezya Noni Suyu, Calivita noni meyve, noni Calivita, Morinda citrifolia, vücudu güçlendirmek

Liquid Chlorophyll
Sıvı Klorofil - Gıda takviyesi

Açıklama:
Pratik olarak herhangi bir madde vücuda tahriş edici ve / veya zararlı bir etkiye sahip bir toksin olabilir. Bu bizim biyokimyasal fonksiyonlarını attırır ve olumsuz vücudumuzun işleyişini etkiler. Bu yanlış beslenme, ilaçlar, çevresel hasarların veya bazı metabolik süreçlerin sonucu olarak yan etkilerin bir sonucu olarak, toksinler karşılaşabilir. Klorofil bu hasarlara karşı doğal bir koruma sağlar.

Klorofil vitamin A, C, D, E, B6, ve magnezyum için iyi bir kaynaktır. Bu serbest radikaller tarafından zarar nedeni hücrelerin korunmasına yardımcı, anti-oksidanlar, zengindir. Yapısal olarak, bu hemoglobin hema kısmına benzer, böylece hücre ve vücut dokuları ve karbon dioksit ve karbon monoksit kaldırılması oksijen teslim destek olur.

Çalışmalar klorofil desteklemek ve bu hayati organda toksinler, kolesterol ve trigliserid aşırı birikmesini azaltmak için yardımcı sağlıklı karaciğer fonksiyon korumak olabileceğini ileri sürmüşlerdir. Ayrıca şelasyon ve ağır metallerin uzaklaştırılması yardımcı ve bağırsak işlevlerini uyarmak yardımcı olabilir. Çalışmalar vücut, idrar ve dışkı kokusunu azaltmaya yardımcı olur belirttiler.

DİKKAT!
Eğer herhangi bir ek çekmeden önce uzman bir tıp doktoru ile görüşmelidir.
Hamile veya emziren iseniz, bu ürünü almadan önce nitelikli bir doktora başvurun.
Klorofil Aşırı günlük alım dil ve yeşilimsi idrar renginin bozulmasına neden olabilir.
Önerilen günlük alım miktarı aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli bir diyette yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Anahtar Kelimeler: Sıvı Klorofil, Calivita, klorofil, toksinlerin temizliği

İçeriğe dön