Bioharmonex - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Bioharmonex

BioHarmonex
Bioharmonex (Elektronik cihaz) Bioresonance device

Canlı titreşim terapileri artık evlerde de uygulanabilir! BioHarmonex cihazı biyofiziğin temel kurallarına göre çalışır, gün be gün maruz kaldığımız zararlı etkileri – stres, çevresel etkenler – etkisiz hale getirdiği gibi, adaptasyonu ve vücudun kendi kendine iyileşme yeteneğini de desteklemede etkili bir şekilde kullanılır.

Bioharmonex cihazı, manyetik alanda nabzı arttıran, vücudun bilgi sistemini direkt etkileyen bir canlı uyarıcıdır. İhtiyacımıza ve mevcut kondisyonumuza göre 20 adet farklı program kurabiliriz. Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir, ayrıca heryerde kullanılması mümkündür.
İnsan vücudundaki her hücre elektromanyetik bir alan oluşturur. Sayısız, psikolojik gelişimi gösteren ve düzenleyen bu enerji alanı, hücreler arası iletişimin kollarından biridir. BioHarmonex tarafından dışarı yayılan elektromanyetik alan, vücudun belirli dokuları tarafından üretilen doğal manyetik alanı etkiler. Bu alan, vücudun kendi kendine iyileşme gücünü ve vücudun doğal metabolik gelişimini arttırır. En uygun sonuçları alabilmek için, bu cihazı yeterli diyetsel tamamlayıcılarla kombine ederek kullanmalısınız.

Program şeçimi:
• ÇOCUKLAR – Özellikle çocukluk dönemlerinde hassas olan bağışıklık sisteminin sağlıklı gelişimini ve uygun fonksiyonlarını destekler. Etkilerini arttırmak için biz size bunu C Plus ve Lion C ile kombine etmenizi öneririz.
• BAĞIŞIKLIK – Hormon sistemini uyardığı gibi, bağışıklık sisteminin sağlıklı gelişimini ve uygun
fonksiyonlarını destekler. Bağışıklık sistemini destekleyen diyetsel etkilerle kombine edilirse – örn: VirAgo, C 1000, Noni – daha etkili olabilir.
• DAİMA GENÇ – Hormon sistemini uyardığı gibi, vücudun antioksidan sistemini de destekler. Etkileri ise – örn: HGH-S, Panax Ginseng, Ginkgo Biloba Complex – gibi ürünlerle arttırılabilir.
• HORMON – Hormon sisteminin fonksiyonlarını daha hassas hale getirir ve dengeler. Günlük kullanılması halinde hormonel değişikliklerden kaynaklanan olumsuz belirtileri azaltabilir.
• AĞRI – Genel ağrı ve baş ağrısını hafifletmek için etkili bir program.
• RELAX – Stresin zararlı etkilerini dengelemeye yardım eder. Vücudu rahatlatıcı etkisi vardır. B-Complex ile birlikte kullanıldığında etkisini arttırılabilir.
• SİNİRLER – Sinir sisteminin fonksiyonlarını düzenler, konsantrasyonu ve zihin kapasitesini geliştirir. Etkilerini arttırmak için bağışıklık sistemini destekleyen diğer formüllerle birlikte kullanılabilir. Örn: B Complex, Panax Ginseng.
• KİLO AZALTMA – Yağ mekanizmasını harekete giçirir. Düzenli egzersiz ve vücuda bol sıvı alımıyla etkisi arttırılabilir, ayrıca diğer formüllerle birlikte - TrimeX - faydalı olabilir.
• DETOX – Bu program birkaç esas programa sahiptir ki, bunlar da özellikle önemli organları etkileyerek (karaciğer, böbrek, bağırsak v.b.) vücudun zararlı maddelerden temizlenmesine hız kazandırır. Nopalin, SMK, Liquid Chlorophyll v.b.
• GÖZ, GÖRÜŞ – Gözlerin çabuk yorulmasını önler. Bu program özellikle bilgisayar kullananlara, uzun süre TV izleyenlere ve gözlük kullanan kişilere tavsiye edilir. Bu terapi bazı diyetsel destekleyicilerle mükemmel bir şekilde tamamlanabilir: C Plus, Lutein.
• KAN DOLAŞIMI – Eğer günlük kullanılıyorsa, kalp ve damar sisteminin fonksiyonlarını daha sağlıklı hale getirir. Atletler için ideal bir üründür. Dolaşım sistemini destekleyen bazı formüllerle kullanılarak daha etkin hale getirebilir: Sublingual CoQ10, Ch.L, Garlic Caps.
• SOLUNUM – Solunum fonksiyonlarını geliştirir. Özellikle atletler ve fiziksel yorgunluğu fazla olan işlerde çalışan kişilere tavsiye edilir. Etkilerini arttırmak için bu ürünü SMK, C 1000 v.b. gibi ürünlerle kullanabilirsiniz.
• SİNDİRİM – Sindirim sistemini ve gelişimini destekler (Besinlerin analizi ve emilmesi). Sindirimi destekleyen diğer diyetsel ürünlerle kombine edilirse daha etkili olabilir: PRX.
• KARACİĞER, PANKREAS – Karaciğer ve pankreasın faaliyetini destekleyen ve koruyucu etki gösteren programdır.
• CİLT – Sağlıklı cildi desteklemek ve cilt problemlerinin etkisini azaltmaya yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir, (örneğin Aquabelle cosmetics, Vein Care). Cildin yenilenmesini hızlandırır ve esnek yapısının korunmasını sağlar.
• ÜRİNER – Böbreklerin sağlığını ve idrar sistemini destekler. Atık maddeleri yok ederken daha etkin olur. Asit/baz ve tuz/su dengesinin korunmasına yardımcı olur. Herkese olduğu gibi erkeklere de prostat etkisini azaltamak amacıyla, Saw Palmetto, VirAgo ile birlikte kullanılması
tavsiye edilir.
• KEMİK/OMURGA – Metabolizmayı geliştirir, kemikleri mineral açısından zenginleştirir, ayrıca kemikleri yeniler. Etkisi diğer diyetsel tamamlayıcılarla birlikte arttırılabilir. (Power Mins, Glucosamine, v.b.)
• ANTREMAN SONRASI – Özellikle spor sonrası veya fiziksel açıdan ağır işlerde çalışanlara tavsiye edilebilir. Bu ürün doku metabolizmasını geliştirir, yeniler ve yorgunluk hissini azaltır. Power Mins gibi ürünlerin de bu programla birlikte tamamlayıcı olarak kullanılması, etkisini arttırmak amacıyla yardımcı olabilir.
• MERİDYEN – Meridyenleri uyarır ve düzenler. İç huzuru ve rahatlığı sağlar. Metabolizmanın optimal çalışmasını sağlar. Etkisini arttırmak için, Noni ile kullanılması tavsiye edilebilir.
• BİYORİTM – Amaç fizyolojik sistemlerin genel olarak desteklenmesi ve vücudumuzun iç ritminin yenilenip optimum düzeye erişmesine katkıda bulunmaktır. Duygusal durum değişikliğine adapte olmayı kolaylaştırır. Vardiyalı çalışan veya sık sık seyahat eden kişilere tavsiye edilir. Etkisini arttırmak amacıyla, Noni tavsiye edilebilir.
İçeriğe dön