COMMUNIGUARD - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

COMMUNIGUARD

CommuniGuard
Günümüzde yaşamımız elektronik cihazlar olmadan nerdeyse düşünülemez hale geldi. Ev eşyaları, bilgisayarlar ve son derece yaygın kullanılan cep telefonları (günün çoğunda vücudumuza yakın tutuyoruz!) hep manyetik alanlarla çevrilidir.

COMMUNIGUARD, biyofizik esaslarına göre çalışan ve insan organizmasını elektromanyetik radyasyonun sebep olduğu zararlı etkilerden koruyan bilgi işlem teknolojisiyle üretilmiş bir üründür. Elektromanyetik etkileri düzenlemek için geliştirilmiş olan silisyum ihtiva eder.
Elektrik akımıyla çalışan her ünitenin etrafında elektrik ve manyetik alanlar mevcuttur. Her gün en sık kullanılan elektromanyetik alan kaynakları elektronik ev eşyaları, bilgisayarlar, telekomünikasyon cihazları, televizyon alıcıları, cep telefonları, otomobiller ve basit elektrik kablolarıdır.
Bu manyetik alanlar, bilhassa bizimle uzun süre temasını sürdürmeleri durumunda, vücudumuzun çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu etkiler kişinin uyanma periyotlarını değiştirebilir ve ayrıca baş ağrısına neden olması, kulakların ve yüzün ısınması, uyku rahatsızlıkları, genel keyifsizlik, yorgunluk vb gibi diğer negatif etkilerden de sıklıkla sorumlu olarak gösterilirler.

COMMUNIGUARD, vücudumuzu etkileyen zararlı dalgaları düzenlemek suretiyle, elektromanyetik alan içeren yukarıda bahsedilen objelere karşı vücudumuzun korunmasında bize yardımcı olan kullanımı basit ve bilgi işlem teknolojisiyle üretilmiş olan bir çıkartma ürünüdür.
Ürünün etkinliği EUTROPA Enstitüsü-Almanya tarafından araştırılmış olup biyorezonans incelemelerinde de mükemmel sonuçlar vermiştir. Elbette ürünü sadece cep telefonları için değil, çalışma esnasında elektromanyetik alan oluşturan her türlü cihazda (mesela telsiz telefonlar, bebek izleme kameraları, mikrodalga fırınlar, otomobiller vb) kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Talimatlar: Ürünün üzerindeki koruyucu tabakayı dikkatlice çıkarıp telefonunuzun arkasına veya pilin üzerine yapıştırın.

Üzerinde herhangi bir düzeltme, kesme vs gerçekleştirmeyin!
Benzer şekilde diğer cihazlara veya arabalara da uygulanabilir. Mikrodalga fırınlar için ürünü mutlaka harici bir yüzeye uygulayın çünkü folyo kısmı alüminyumdan imal edilmiştir! Kullanılmayan çıkartmalar çocukların erişiminden uzak tutulmalıdır!

DİKKAT!
• COMMUNIGUARD tıbbi anlamda tedavi edici bir ürün değildir; tıbbi konsültasyonun veya tedavinin yerini alamaz! Herhangi bir şikayetiniz olduğunda mutlaka bir hekime
İçeriğe dön