C 500 - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

C 500

C 500
100 tablet

C 500 İçindekiler/tablet:
C vitamini 500 mg

Kullanım şekli:
Günde 1 tablet
Vitamin C
Hayatta C vitamini gereksinimi duyulan bazı durumlar vardır. Belirli rahatsızlıklarda, ateşli durumlarda, tedavilerde ( örn: ağız yoluyla alınan
doğum kontrol hapı), C vitamini gereksinimi artar. CaliVita sizlere geniş bir C vitamini ürün yelpazesi sunuyor. Sağlığınız için en uygun olanı seçmek sizin elinizde. 

Vitamin C suda çözünebilen bir vitamindir. Çok sayıda enzimin yapısına girerek hücre yenilenmesinde önemli bir role sahiptir.

Strese karşı koruyucu bir etki gösterir ve demirin emilimini kolaylaştırır.
Folik asit ve vitamin B12 birlikte kırmızı kan hücrelerinin üremesini harekete geçirir.
Antioksidan etkisiyle vücut direncini arttırır, sinir sistemi fonksiyonları için gereklidir. Bağ dokularının oluşumuna katılır, böylece derinin bütünlüğünün, diş etlerinin, kemiklerin ve kıkırdağın korunmasına yardımcı olur. Vitamin C (ascorbic acid) suda çözünebilen vitamin grubuna aittir, bu yüzden vücuttan atılabilir. Artık bu tür emilimi kolay birçok ürün var, bu yüzden biz vücut için uygun, C vitamininin varlığını sürekli olarak garantileyen, C 500 ve C 1000’i öneriyoruz.
Modern formüller - C Plus – C vitamininin emilimini hızlandıran bioflavonoidler ile tamamlanmıştır. Bioflavonoidler genel anlamda P vitamini olarak adlandırılır. İnsan vücudu bioflavonoid üretemez bu yüzden yiyeceklerle birlikte alınmalıdır.
Bioflavonoidler ve C vitamini birlikte kılcal damarların iç yapısını korurlar.
Kan dolaşımını uyarıcı etkisi vardır, aynı zamanda yaraların iyileşmesini hızlandırır.

C 1000 ve C 500: yüksek dozda, zaman sınırlaması olmayan formüllerdir.
C Plus: Kuşburnu tozu ve bioflavonoidler içerir, C vitamin kullanımını da destekler.

DİKKAT!
• Vitamin C ısıya ve ışığa karşı duyarlı olduğundan uygun bir şekilde muhafaza edilmelidir!
• Böbrek taşı sorunu yaşamış insanlar, ürünü kullanmadan önce doktora başvurmalıdırlar!
• Aşırı derecede bioflavonoid alımı ishale neden olabilir!
Özet:
(Aynı zamanda askorbik asit gibi bilinir) C vitamini, birçok yönden metabolizma tarafından kullanılan suda çözünür bir vitamindir. Bu, çok sayıda enzimleri aktive olur, hücre solunumu önemli bir rolü vardır, ve strese karşı koruma sağlar. Bu demir emiliminde yardımcı ve birlikte folik asit ve vitamin B12, kırmızı kan hücresi üretimini uyarır. Bu sinir sisteminin işleyişini destek olur ve kemik dolaşım sisteminin, bağ dokusu ve kollajen yapısal oluşumuna katılmaktadır. Bu serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı hücreleri korumaya yardımcı, aynı zamanda mükemmel bir anti-oksidan olan.

Anılan fonksiyonlar dışında, C vitamini için metabolik talep fiziksel aktivite, sigara, alkol, dinlenme, hastalık veya ilaç eksikliği gibi şeyler artış olabilir. C vitamini suda çözünür olduğu için, vücutta depolanır, ancak nispeten hızlı bir şekilde metabolizma geçer değildir. CaliVita® C vitamini ürünler zamanlı salınım, kesintisiz emilmesi için formüle edilir. böylece sürekli biyoyararlanım sağlanması

Örneğin, C ve gelişmiş formüllerde, C vitamini, C vitamini ile birlikte, .. emilim ve kullanımını teşvik (bazen vitamini P olarak da adlandırılır) bioflavonoidler ile bir araya getirilmektedir, bioflavanoidler sağlıklı dolaşım sistemi için besin desteği sağlamada yardımcı olur.

Doğal C vitamini, askorbik asit molekülleri, işlem basit sentetik askorbik asit etkisinden çok daha uzun olduğu için çok sayıda kimyasal kompleks moleküller oluşturmak için birbirine bağlanmıştır.

DİKKAT!

Herhangi bir ek çekmeden önce, nitelikli pratisyen hekim başvurmalısınız.
Eğer böbrek taşı öyküsü varsa, bir C vitamini takviyesi almadan önce doktora başvurunuz.
C vitamini ısı ve ışığa hassas olduğu için, serin, kuru bir yerde sıkıca kapalı saklayın.
Tavsiye edilen günlük alımının aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli karışık beslenme için yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
İçeriğe dön