Shark Aid - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Shark Aid

Shark Aid
90 tablet

Shark Cartilage Bileşenler/tablet:
Kurutulmuş köpekbalığı kıkırdağı 750 mg

Dozaj:
Günde 3x2 tablet.
Shark Cartilage

Köpekbalıkları herhangi bir değişime uğramadan 400 milyon yıl boyunca varlıklarını sürdürmüşlerdir. Köpekbalıklarının bağışıklık sistemleri güçlüdür, yaraları çabuk iyileşir. Vücutlarında sadece kıkırdak mevcuttur, kemik bulunmaz.

Besin maddesi olarak kullanılan köpekbalığı, deniz bitkileri ve deniz hayvanları araştırmacılar tarafından “ mükemmel canlı mekanizma” diye adlandırılır. Bu mükemmel canlılar hiç bir değişime uğramadan 400 milyon yıldır dünya üzerinde yaşamını sürdürmektedirler. Köpekbalıkları asla uyumaz, dinlenmez fakat onlar oldukça güçlü ve sağlıklıdırlar. Peki, köpekbalıklarının sırrı ne? Belki onların 400 milyon yıldan fazla bir süredir hayatta kalmalarının nedeni de organizmalarının her açıdan çalışmasıdır. Vücut yapıları, organlarının algılamaları ve dayanıklılık kapasiteleri mükemmeldir. Vücutlarında neredeyse hiç kemik yoktur. Köpekbalıklarının genel ağırlıklarının sadece %6 - %8’i kıkırdaktan oluşmaktadır, güçlü ve etkili bağışıklık sistemleri vardır. Yaraları çok çabuk iyileşir ve çok zor enfeksiyon kaparlar. Köpekbalıklarının bağışıklık sistemlerinin karakteristik bir özelliği de, her zaman antikor üretmesi ve sirkülasyonunu sağlamasıdır, halbuki insanların bağışıklık sistemi uykudadır ve sadece bazı enfeksiyonlarla savaşmak için aktifleşir.
 
Shark Cartilage, köpekbalığı kıkırdağı içeren besin takviyesidir. İçeriğinde bulunan aktif maddeler, sağlıklı eklem fonksiyonlarına ve normal kıkırdak yapısına katkıda bulunur. Genellikle sporcular, ağır fiziksel işlerde çalışanlar ve eklemleri aşırı zorlananlar tarafından alınması tavsiye edilir. Yaşlı insanların eklemlerinin sağlıklı fonksiyonlarını ve normal kıkırdak yapısını desteklemesi için önemlidir.

DİKKAT!
Yeni kan damarlarının oluşumunu engelleyen etkisi olduğu için ameliyat öncesi ve hamilelik esnasında alınmaması gerekir.
Özet:
Köpekbalıkları değişmeden formda fazla 400 milyon yıldır yeryüzünde yaşayan oylandı. Bu sözde kıkırdaklı balıklar mükemmel sağlık işlemek, ve kendi vücudunun her parçası kendi hayatta kalma hizmet vermektedir. Bir gıda takviyesi olarak uygulanan, köpekbalığı kıkırdağı eklemlerin sağlıklı çalışmasını destekler.

Köpekbalıkları üzerinde 400 milyon yıl önce ortaya çıktı ve karmaşık çok-aşamalı bağışıklık sistemini geliştirmek için ilk hayvanlar olduğu düşünülmektedir. Köpekbalığı bağışıklık sisteminin mekaniği tamamen okudu veya anlaşılmış olmakla birlikte, köpekbalıkları hastalık ve enfeksiyona derece dayanıklı olmalıdır görünüyor. Nedenlerinden biri, insanların "uyku" antikorları varken, o olabilir ve bir patojene yanıt vermek için etkinleştirilmiş olması gerekir, köpekbalıkları genetik her zaman hazır olması kodlanmış antikorları var görünüyor. Böylece köpekbalığı insanlara göre çok daha hızlı ve daha etkili bir bağışıklık tepkisi olabilir. Yanı sıra, köpek iki benzersiz lenfatik organların hayvanların diğer tiplerinde bulunan (epigonal ve Leydig bezi) sahiptir. Lökosit katılan iki ek bezleri olması (yani: beyaz kan hücresi) oluşumu, bağışıklık sisteminin üstün destek sağlayabilir, ama aynı zamanda köpekbalıkları hiçbir kemikleri, insanlarda lökosit üretimi için tipik bir konuma sahip olması için tazminat olabilir.

Köpekbalığı iskeletler tamamen kıkırdak yapılır ve bazı çalışmalar, köpek balığı, kıkırdak, yeni kan damarlarının oluşumu ve gelişimini inhibe etmek için eğilimi olduğunu ileri sürmüşlerdir Bu, başka bir faktör olabilir. Bu tür gelişmeler büyümek ve metabolizma üzerindeki etkilerini genişletmek için artan oksijen ve kan akımı gerektirebilir gibi aksiyon, vücutta bazı patojenik gelişmeleri inhibe edebilir.

Diğer araştırma eklemler için bir beslenme yardımı olarak köpekbalığı kıkırdağı üzerine odaklanmıştır. Bu doğru chondrification (yeni kıkırdak doku bina) kullanılan besin sağlamaya yardımcı olabilir ve bazı çalışmalar köpekbalığı kıkırdağı, anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğunu göstermiştir.

DİKKAT!
Herhangi bir ek çekmeden önce uzman bir tıp doktoru danışmalısınız.
Bu ürün, önce veya işlem sonrası ya bekleyen ameliyat veya operasyon, olanlar için tavsiye edilmez.
Gebelik ya da emzirme döneminde bu ürünü almayın.
Tavsiye edilen günlük alımının aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli karışık beslenme için yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
İçeriğe dön