Virago - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Virago

VirAgo
90 tablet

VirAgo İçerikler/tablet:
Zeytin yaprağı ekstresi 80 mg
Lizin 80 mg
Ekinezya kökü ekstresi 25 mg
Kedi tırnağı bitkisi ekstresi 60 mg
Çinko 10 mg

Kullanım şekli:
Günde 3x1 tablet 
VirAgo’nun içeriğinde bulunan aktif maddeler bağışıklık sistemimizin sağlıklı çalışmasını etkin bir şekilde destekler. Bu ürün, daha kompleks bir bağışıklık sistemine sahip olmak isyetenlere veya vücudun daha fazla desteğe ihtiyacı olduğu durumlarda tavsiye edilir.

Bu formülün bileşenleri vücudun sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur. Kedi tırnağı bitkisi, hücrelerin aktivitelerini ve üretimini arttırdığı gibi, antioksidan etkilere de sahiptir. Ekinezya, bağışıklık sistemini destekleyen ve antivirüs etkisi olan bir bitkidir.
Çinko,bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışmasına ve hücre bölünmesine katkıda bulunur.
Zeytin ağacı,yapraklarının özünde bulunan faydalı maddeler, bağışıklık sistemini ve genel sağlığı destekler, kullanıcılarına zindelik verir.

DİKKAT!
• Hamilelik esnasında ve emzirme döneminde kullanılması tavsiye edilmez.
• Sindirim sistemi problemi yaşayanlar uygulamadan önce tıbbi tavsiye almalıdır!
Özet:
VIRAGO, yapısı itibariyle, etkin bir bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışmasını destekler. Biz daha karmaşık bir savunma var, ya da sık sık vücut yardıma ihtiyacı olan durumları yüz isteyenler için tavsiye ederim.

Vücut yıkıcı etkilerini giderebilmek ve denge sağlıklı durumuna geri metabolizmayı getirmek için doğal bir eğilimi vardır. Işleyişi, bu normal, sağlıklı bir devlet homeostasis denir. Vücut kolaylaştırmak ve homeostazisini sağlamak için kullandığı en önemli araçlardan biri bağışıklık sistemidir. bağışıklık sistemi homeostazı üzerinde güçlü yıkıcı etkileri ile ilgili görevi vardır. Güçlü bir bağışıklık sistemi sağlam sağlığı için elzemdir. CaliVita ® Virago güçlü bir bağışıklık sistemi için besin desteği sağlayan yardımcı olmak için tasarlanmıştır doğal, bitkisel maddeler içerir.

Kayıtlar zeytin ağacı yaprakları binlerce yıl sağlık amaçlı kullanılmış olduğunu göstermektedir. Kenara antioksidanlar açısından zengin olan ve kan düşük yoğunluklu lipoproteinler (LDL veya "kötü" kolesterol) düşük yardımcı gelen bazı çalışmalar zeytin yaprağı çoğaltılmasını patojenleri inhibe olabileceğini göstermiştir. amino asit lisin antikorların vücudun üretimini desteklemek yardımcı olur. Ekinezya, dalya ailesinin bir üyesi, enfeksiyonlar savuşturmak bağışıklık sistemini desteklemek için düşünülen birkaç polifenolleri içermektedir. Çalışmalar ekinezya, birçok soğuk ilaçlar ortak bir madde olan yeterli teşvik edilmiştir. Çalışmalar kedi pençesi, bir Güney Amerika asma alkaloidler, tanen ve fitokimyasallar, üretim ve lenf hücrelerinin aktivitesini ve bağışıklık sisteminin genel optimum çalışmasını desteklemek olduğunu kanıtlar göstermiştir. Aynı zamanda, bazı anti-inflamatuar antibiyotik ve antioksidan özellikler sergiledi olabilir. Güney Amerika ağaç Pau D'Arco kabuğu üzerinde 20 aktif bileşikler içerir ve bazı testler bu bileşiklerin bazı antibiyotik, antifungal ve etkileri olabileceğini göstermiştir. Çinko, bağışıklık sisteminin sağlıklı işlemesi için besin desteği sağlar ve normal hücre bölünmesi katılır.

DİKKAT!
Herhangi bir ek çekmeden önce uzman bir tıp doktoru danışın.
Hamile veya emziren iseniz bu ürünü almayın.
Bu ürün, tedavi etmek, önlemek ya da herhangi bir enfeksiyon, hastalık veya tıbbi durum etkilemek için uygun değildir. Eğer sağlık sorunu her türlü varsa, bir uzman pratisyen hekim danışın.
Tavsiye edilen günlük alımının aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli karışık beslenme için yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
İçeriğe dön