Nopalin - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Nopalin

Nopalin
200 tablet

Nopalin Aktif İçerikler/tablet:
Nopal (dikenli armut kaktüs) kurutulmuş
gövde tozu 300 mg

Kullanım şekli:
Günde 3x2 tablet, yemeklerden önce.
Nopal, Opuntia kaktüs ailesine ait bir bitkidir, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir, ayrıca içeriğindeki lifler sayesinde vücudumuzun sağlıklı çalışmasını da destekler. Özel içeriği sayesinde detoksifikasyon sağlar, diyet ile birleştirildiğinde vücut ağırlığını azaltmaya yardımcı olur.

Nopal
Opuntia Streptacantha veya Nopal, Mexico ve Amerika’ya özgü, güzel çiçekler veren bir çeşit çöl kaktüsüdür. Fiziksel gelişimlerin normal yönlerini destekleyen bu bitkinin, vitamin (C, B1, B2, B3), bioflavonoid ve mineral (potasyum, kalsiyum) değerleri çok yüksektir. Sindirimi kolay olan protein ve bioflavonoid bakımından zengindir. 17 çeşit amino asitten 8’i en temel amino asitler grubuna girer. Metabolizmanın ve vücut ağırlığının düzenlenmesinde faydalı etkilere sahiptir. Çöl kaktüsü zengin lifler içermektedir, bu da tokluk hissi yaratarak iştahın kesilmesine
yardımcı olur. Ayrıca kilo kaybı diyetlerinde 

çok etkili bir destekleyici olabilir. Bu yüzden Nopal liflerini düzgün şekilde şişirebilmek için bol suyla tüketilmelidir. Nopalin, aynı zamanda metabolizmayı ve sindirimi olumlu etkileyen bir preparattır. Etkili bir zayıflama kaynağı olduğu gibi vücut ağırlığının normalleşmesini sağlayan iştahı azaltan bir formüldür. Meksika’da yiyecek olarak da kullanılmaktadır.

DİKKAT!
• Nopalin bol sıvıyla alınmalıdır, böylece liflerin şişmesine ve tokluk hissi yaratmasına
yardımcı olur.

Nopalin - Gıda takviyesi
   
Açıklama:
Hazırlık Nopal kaktüs kök kurutulmuş içeren. Nopal Opuntia kaktüs ailesine aittir ve vitamin ve mineraller bakımından çok zengin bir bitkidir. Nedeniyle lif içeriği, aynı zamanda vücudumuzun sağlıklı çalışmasını destekler. , Uygun bir vücut ağırlığını korumaya yardımcı olur, gastrik asit salgılanmasının miktarını kontrol eder ve kandaki kolesterol ve trigliseridleri düşürür. Bu rejimleri Detoxifying ve vücut kitle de diyetlerini azaltmak için ideal bir tamamlayıcı olabilir.

Nopal
Nopal da dikenli armut kaktüs olarak bilinen (Opuntia streptacantha), Meksika, güneybatı ABD kaktüsü yerli, hem de Kanarya Adaları bulunabilir. O birçok önemli vitamin ve mineralleri yanı sıra diyet lif içerir gibi istisnai besin niteliklere sahiptir.

Nopal vitamin B1 (tiamin), B2 (riboflavin), B3 ve (niasin), yanı sıra bu bioflavonoid ve potasyum ve kalsiyum gibi faydalı mineralleri içeren C vitamini açısından zengindir. Bu 8 temel aminoasitler dahil amino asitler 17 çeşit içeren, kolay sindirilebilir protein için iyi bir kaynaktır.

Kenara bu besinlerin tamamını vermesinin, Nopal kaktüs kilo yönetimi diyetler için besin desteği yanı sıra detoksifiye rejimenlerini sağlamak yardımcı olabilir. Nopal bulunan kalitesi, elyaf, doğal olarak hidrofilik olmasıdır. Nopalin eşit açlık vücut ağırlığının normalleşmesini teşvik formülü bastırmak ve etkili zayıflama diyet ek yapabilir, yardımcı mükemmel bir sindirim olduğunu. Su emme eğilimi sırayla saiety destek duygu yardımcı olabilecek, şişmeye fiber, ve bunun bir sonucu olarak kalori alımında bir azalmaya neden olur. Atık ve toksinler su içinde süspanse edilebilir ölçüde, lif absorbe yardımcı ve vücuttan bu maddelerin ortadan kaldırılması ve destek bağlanabilir. Meksikada de gıda olarak kullanılır. Bu eşit çorba veya bir garnitür olarak, salata olarak zevk.

Endikasyonları:

Nopal dahil olmak üzere pek çok avantajı vardır:
- Antioksidan mı,
- Uygun vücut ağırlığını korumak yardımcı olur,
- Gastrointestinal sistem fonksiyonlarını düzenler,
- Kolon son bölüm temizler,
-
Kan şekeri seviyelerini stabilize,
- Hücrelerinin çalışma karaciğer üzerindeki olumlu etkisi vardır,
- Kolesterol metabolizmasını etkiler,
- Safra ve pankreatik enzimlerin düzenli salgılanmasını Koordinat,
- Trigliseridlerin metabolizmasını destekler
,
- Yaşam tarzı hastalıkların ortaya çıkmasını önler,
- Hemoroid karşı mücadelede mükemmel.


DİKKAT!
Herhangi takviyesi almadan önce, uzman bir tıp doktoru ile görüşmelidir.
Bu ürün alarak onun lifler ve tokluk gelişme şişmesine yardımcı olarak her zaman sıvıların bol içki
Önerilen günlük alım miktarı aşmayın.
Gıda takviyeleri dengeli bir diyette yerini tutamaz.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız

Anahtar Kelimeler: Nopalin, Calivita, Frenk inciri kaktüs, Opuntia, lif, kolesterol, trigliserid, antioksidan, antioksidan, temizlik, kilo kaybı, simming diyet.

İçeriğe dön