Stress Management - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Stress Management

Stress Management B-Complex
100 tablet

dozaj:
1-3 tablet (eğer doktor başka bir tavsiyede bulunmadıysa)

İçerik:
1.3mg Vitamin B
11.8mg Vitamin B2
15mg Niacinamid
5mg Pantoten asit
2mg Vitamin B6 (piridoksin)
100mcg Folik asid
100mg Kolin
100mg Inozitol
2mcg Vitamin B12
60mg C Vitamin
13.5mg Magnezyum
Açıklama:
Vitamin B ve C vitamini ve magnezyum tam spektrum içeren tabletler. Sinir gerginliği yatıştırıcı ve yatıştırmaya, kardiyovasküler sistemi korumak.

Fiziksel veya ruhsal stres, bizim metabolizma artar beslenme talepleri zamanlarda. Bu iki ana nedenden dolayı, vitamin B ailesine ait besin için özellikle doğru olabilir. Birincisi, bunlar enerji ve santral sinir sistemi fonksiyonu üretiminde önemli rol oynarlar destek, ikincisi, onlar suda çözünen ve böylece vücutta depolanır değildir. Bu faktörler, diğer besin göre stres zamanlarında tükenmesi B vitaminleri daha duyarlı hale getirebilir. Yüksek biyoyararlanım ile B vitaminleri kaliteli kompleksi CaliVita's® Stres Yönetimi ürünün belkemiğini oluşturan nedeni budur.

Bu kompleksin ait Vitaminler B1 thiamin, riboflavin B2, B3 niasin, pantotenik asit B5, B6 piridoksin, B7 biyotin, B8 inositol, B9 folik asit, B12 ve kobalamin vardır. Bu folik asit ve kobalamin ile yakın ilişki içinde işlev olarak Kolin, teknik bir vitamin ise, genellikle bu grupta yer almaktadır. Bu hayati besin Çeşitli karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi ve yağ dönüştürmek metabolik süreçlerde yer vardır. Bunun yanı sıra, B vitaminleri hücrelere oksijen taşıma için önemli olan kırmızı kan hücrelerinin oluşumu ve üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. Birkaç B vitaminleri bir hormonların üretiminde rol ve kolesterol seviyelerinin düzenlenmesi oynamak. Örneğin kolin ve inositol gibi diğer sinir impulslarının iletiminde rol oynayan, sinir hücrelerinin bütünlüğüne destek ve merkezi sinir sistemi, sağlıklı bir şekilde çalışmasına katkıda.

CaliVita ® C vitamini ve magnezyum ilavesiyle formül geliştirmiştir. C vitamini beyin fonksiyonu için hayati ve ruh etkileyebilir bazı iletici hormonlar, sentezine katkıda başka su-çözünür bir vitamindir. Yanı sıra, bizim vücudun enerji üretim süreçlerine katkıda bulunmaktadır. Magnezyum ayrıca kullanılabilir enerjiye yağ ve karbonhidrat dönüştürme sürecini desteklemek için hayati önem taşımaktadır.

Notlar:
Profesyonel spor örneğin - - kalıcı fiziksel yük, koyu sarı olur ve belirli bir koku olabilir B vitamini kompleksi idrar çekerken pek fark olabilir.

DİKKAT!
  • Herhangi bir ek çekmeden önce, nitelikli pratisyen hekim başvurmalısınız.
  • Tavsiye edilen günlük alımının aşmayın.
  • Gıda takviyeleri dengeli karışık beslenme için yerini tutamaz.
  • Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
İçeriğe dön