Detox Patch - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Detox Patch

Detox Patch
12 adet

Kullanım şekli:
Yapışkan bantlar ayak tabanına apıştırılmalı
ve en az 8 saat ayakta kalmalıdır.
Gece kullanımı için idealdir.

Bu katkılar genellikle daha kısa bir süre
uzuvlarımızı hareket ettirir, bu yüzden
Detox Patch vücutta toksin kontrasyonunun
en fazla olabileceği yerlere uygulanır.
Modern toplumun hızlı gelişmesiyle birlikte, yavaş yavaş vücudumuzun çok miktarda toksinle karşılaşmasını da beraberinde getirir. Ne yazık ki çevresel kirliliklerden, kimyasal maddelerden ve bazı tıbbi ilaçların kullanımından kaçınamıyoruz. Bunlar parça parça vücuttan atılır fakat belli bir yığını vücutta depolanır. Detox Patch, doğu bilimini kullanarak toksinleri vücuttan atar.

Detox Patch birbirinden ayrı ancak sinerjik 3 ilkeye göre çalışır:
Bu ürünün aktif elementleri kalitesinden kaynaklıdır. Yığılmış toksinleri vücuttan atma yeteneğine sahip olan doğal kaynaklardan elde edilmiş bir üründür. Transdermal (doğrudan vücuda uygulanan) teknolojisinin temeli doğal çekimidir. Detox Patch bileşenleri, toksinlerin vücuttan yavaş fakat etkili bir şekilde atılmasını sağlar. Bu ürünün bir diğer önemli elementi ise kızıl ötesi ışın (FIR)’dır. Kan dolaşımını harekete geçirir, toksinlerin ve diğer gereksiz maddelerin vücut dışına atılmasını destekler. Detox Patch’in doğal bileşenlerinden tourmaline, doğal yollarla (FIR) yayar, detoksifikasyon işlemini hızlandırır.

Önemli faktörlerden biri de Doğu refleksolojisi’dir. Ürünün temel prensibi, belirli refleks noktalarını (çoğunlukla ayakta özellikle tabanda olan damarları) harekete geçirir, ayrıca vücudun genel sağlık durumuna faydalı etkilere sahiptir. Ayaklarda bulunan reflex noktalarını uyararak, Doğu refleksilojisine göre detoksifikasyonu ve vücudun kendi kendine iyileşme yeteneğini geliştirir. Vücudumuzda bulunan toksinler genellikle kardiyovasküler sistemimizin doğal bileşenlerinden daha fazla yoğunlukta moleküle sahiptir.
Özet:
uygarlığın hızla gelişmesi de vücudumuzun günlük toksin yükleri ile karşı karşıya olduğunu ima eder. Ne yazık ki çevre kirliliği, kimyasallar, ilaçlar ve bazı tüketim malları karşılaşma kaçınamazlar. Bunların Toplu vücutta birikebilir. Detoks Patch Doğu bilgelik yardımıyla vücuttan onları kaldırır.

Detoks Patch üç ayrı, ama sinerjik ilkeleri vardır:
Onun aktif maddeler vücut dışına transdermal (deri yoluyla) maddeleri çizmek için yardımcı olur en kaliteli, dikkatli hidrofil özellikleri için seçilmiştir tamamen doğal maddeler vardır.
Aktif maddeler desteklenmesi turmalin, doğal olarak hafif uzak enfraruj (FIR) ısı üretmek için bulunmuştur bir mineraldir. Kızılötesi ısı dolaşımını uyarmak ve böylece vücuttan toksinlerin atılmasını ve atık malzemeyi desteklemek için eğilimindedir. Ayrıca, FIR vücudun diğer reaktif işlemler ile ilişkilidir.

Doğu refleksoloji vücudun belirli refleks noktaları tedavi vücudun diğer bölgelerinde ve genel sağlık üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceği ilkesine dayanmaktadır. Refleksoloji için anahtar sinir merkezlerinden biri ayak tabanı olduğunu. Ayak tabanları uyararak, Detox Patch refleksoloji ilkelerine göre vücudun doğal detoksifikasyon ve kendi kendini iyileştirme yeteneğini desteklemek için tasarlanmıştır.

Yol: yapıştırıcı yardımıyla, kesintisiz 8 saatlik bir süre için her iki ayağın için de geçerlidir. Bu yatmadan önce uygulamak için idealdir.
İçeriğe dön