Omega 3 - Dükkan CaliVita International

İçeriğe git

Omega 3

Omega 3 concentrate
100 jel kapsül

dozaj:
Günde 1-3 jel kapsül (eğer doktor başka bir tavsiyede bulunmadıysa).

İçerik:
1000mg Balık yağın karışımı
180mg EPA (eikozapentain asiti)
120mg DHA (dokozaheksano asiti)
10I.J. E Vitamin
Açıklama:
CaliVita Omega 3 sağlıklı trigliserid düzeyleri ve kardiyovasküler sağlığı geliştirilmiş destek yanı sıra daha iyi beyin fonksiyonları için balık yağı omega 3 yağ asitleri yüksek dozda içermektedir.

Araştırmacılar diyet, kalp ve damar sisteminin hastalığı arasında bir bağlantı olup olmadığı sorusu ile ilgili olmuştur ve varsa, korelasyon ne tür var. Dyerberg ve arkadaşları Grönland Eskimolar yağ oranı yüksek diyet sahip olmasına rağmen kalp ve damar hastalıkları çok düşük ölüm oranlarına sahip olduğunu bulduk. Avrupa ve Amerika'da gelişmiş ülkelerde insanlar da protein ve yağ tüketen, ancak sağlık kalp hastalığı tehdit altındadır. Kimse bu nasıl açıklar? fark Eskimolar gıda bulunan protein ve yağ büyük miktarda denizden çıktığını, ve onlar, doymamış sözde omega-3 yağ asitlerinin bir sürü içerir. Okyanus-balık yiyerek, Eskimolar Orta Avrupa'da insanların en az 10 kat daha fazla omega-3 yağ asidi tüketen.

Normal kan trigliserid düzeyleri, kan basıncının korunmasına katkıda bulunur ve kalp ve beynin sağlıklı çalışmasını sağlar, çünkü yeterli omega-3 yağ asidi (günde 5-8 gr) tüketilmesi yararlıdır. Buna ek olarak, normal görme destekler.

omega-3 yağ asidi (daha doğrusu dokosaheksaenoik asit - DHA) bu sinir sisteminin doğru gelişimi için gerekli olduğu için, aynı zamanda embriyo için çok önemlidir. Anne adaylarının bu yağ asidi Sonuç tüketimi tavsiye edilir. Ayrıca, beyinde DHA'nın yığılma giderek yaş 18 yaş kadar artar, bu yüzden onun alımı o yeteneklerini ve bellek, öğrenme, bilişsel performans destekleyebilir bile çocukluk büyük önem taşımaktadır.

CaliVita Omega 3 konsantresi EPA ve DHA omega yüksek konsantrasyonlu, saflaştırılmış balık yağı 3 en yüksek miktarda içerir. küçük kapsüller yaşlılara, çocuklara ve hamile kadınlar için kullanımı daha uygun hale getirir yutmak daha kolay.

UYARI!
Doymamış yağ asitleri, antioksidan takviyeleri almak için tavsiye edilir serbest radikallerin, omega-3 yağ asitlerinin büyük miktarlarda tüketmek ve böylece insanların zararlı etkilerine karşı hassastır.
İçeriğe dön